• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Паливні гранули (пелети)

Оголошено тендер

1 155 600.00 UAH
Номер: 2e5b1faefc0b49c88387a3fb9342c791
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-009704-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Очікувана вартість: 1 155 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливні гранули (пелети)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 21.08.2026 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Паливні гранул (пелети)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 73 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 155 600.00 UAH