-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дивани
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-008132-a
Торги не відбулися
74 425.00
UAH без ПДВ
Номер:
ddc00b3d0ac040558771a21185afd40f
Внутрішній номер закупівлі:
30160095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-008132-a
Замовник:
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20015794
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міненко Наталя +380442021700 minenko@dec.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 14:10 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 14:10 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 425.00 Дивани