-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дивани
Оголошено тендер
89 310.00
UAH
Номер:
4a97605200574c36919f60fe53ed4e63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-014358-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20015794
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20015794
-
Контактна особа:
Міненко Наталя +380442021700 minenko@dec.gov.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
89 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дивани
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для дому
Дата опублікування:
20.08.2026 16:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Диван кутовий розкладний з лівим кутом
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Диван кутовий розкладний з правим кутом
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Диван прямий нерозкладний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Диван прямий нерозкладний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума89 310.00 UAH