• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівель та приміщень Дніпровського РТЦК та СП, які розташовані за адресою: селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області

Торги не відбулися

1 236 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 605ff4642a084446a641d4572ef12b19
Внутрішній номер закупівлі: 30159920
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-007948-a   
Замовник: Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Контактна особа: Харченко Тетяна 380500439727 tanya92harchenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 236 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 14:24 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 14:24 - 31.08.2026 15:00
Аукціон: з 01.09.2026 13:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 236 900.00 Послуги з поточного ремонту будівель та приміщень Дніпровського РТЦК та СП, які розташовані за адресою: селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області