-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівель та приміщень Дніпровського РТЦК та СП, які розташовані за адресою: селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
Оголошено тендер
1 236 900.00
UAH
Номер:
9807f832d8fe42be8643d97a7b0c0a3b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-009117-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
×
-
Код ЄДРПОУ:
08353525
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, UA12020010010037010
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
×
-
Код ЄДРПОУ:
08353525
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, UA12020010010037010
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 236 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту будівель та приміщень Дніпровського РТЦК та СП, які розташовані за адресою: селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.08.2026 13:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»). Назва предмета закупівлі: «Послуги з поточного ремонту будівель та приміщень Дніпровського РТЦК та СП, які розташовані за адресою: селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області» ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-007948-a). 1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики на закупівлю послуги з поточного ремонту будівель та приміщень Дніпровського РТЦК та СП, які розташовані за адресою: селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області» зазначені у відповідному додатку до тендерної документації, де конкретизуються його вимоги. 2. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення на 2026 рік для закупівлі «Послуги з поточного ремонту будівель та приміщень Дніпровського РТЦК та СП, які розташовані за адресою: селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області» ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» відповідає розрахунку видатків Дніпропетровського ОТЦК та СП, закупівля здійснюється за рахунок коштів субвенції Слобожанської селищної ради. 3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється шляхом статистичного аналізу загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі, консультацій з надавачами даного виду послуг, в межах затвердженого кошторису в сумі 1 236 900,00 (один мільйон двісті тридцять шість тисяч дев’ятсот гривень, 00 копійок), на підставі наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами.
-
Дата публікації:
21.08.2026 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 236 900.00 UAH