-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Тендер Prozorro UA-2019-01-03-000835-c
закупівля на очікувану вартість 2019 року
Завершена
324 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
Номер:
ee03c5843ba3453d83e13582fe113a06
Внутрішній номер закупівлі:
3015945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-03-000835-c
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 620.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2019 14:18 - 10.01.2019 14:23
Період прийому пропозицій:
03.01.2019 14:18 - 20.01.2019 14:23
Аукціон:
21.01.2019 12:05 - 21.01.2019 12:26
Період кваліфікації:
21.01.2019 12:26 - 28.01.2019 21:38
Період завантаження договору:
21.01.2019 12:26 - 10.02.2019 12:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Кількість
120000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади Замовника згідно Дислокації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Оскарження: 21.01.2019 12:26 - 08.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 21.01.2019 12:26 - 08.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
322 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2019 21:38
Документи
12
Скарги
0
ФОП "АКСАЙСЬКА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2510206489
-
Контактна особа:
Тетяна Аксайська +380504945950 tana-.68@list.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20-А
Початкова пропозиція
324 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
8ce83334ddce480a94b2b9743350f879
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-03-000835-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
12
Сума договору:
252 420.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Дата підписання:
15.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний