• Відкриті торги
  • КЕП

Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.

252 420.04 UAH без ПДВ
Номер: 8ce83334ddce480a94b2b9743350f879
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-03-000835-c-b1
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 12
Дата підписання: 15.02.2019 00:00
Період дії договору: 15.02.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Сума договору: 252 420.04 UAH без ПДВ
Оплачено: 238 278.03 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 85276 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади Замовника згідно Дислокації На карті

Внесені зміни

    Номер: dd314642a5f1468baaa395f3dd8a16bb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі товару з урахуванням реального фінансування замовника
    Номер додаткової угоди: 12
    Дата внесення змін до договору: 25.02.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
зменшення.pdf
    Номер: 906036c379004960bbe1bd88e4b8bd86
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення ціни на яйця курячі свіжі, не нижче І категорії до 2,43 грн за 1шт без зміни кількості (обсягу) та якості товарів
    Номер додаткової угоди: 12
    Дата внесення змін до договору: 01.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
зменшення ціни.pdf
    Номер: 9a778d4f366d4f2ba2e6b796067f79f1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: В зв’язку з тим, що Виконавець з 01.06.2019 року стає платником ПДВ, сторони погодили залишити ціну за одиницю товару без змін, але вона буде включати ПДВ. Суму ПДВ Виконавець виділяє «зсередини» загальної вартості Договору № 12 від 15.02.2019 року, виклавши його пункт 3.1 у наступній редакції: «Загальна вартість цього договору становить 270429,36 грн (Двісті сімдесят тисяч чотириста двадцять дев’ять гривень 36 копійок), в т.ч. ПДВ – 32579,82грн (Тридцять дві тисячі п’ятсот сімдесят девять гривень 82 копійки)».Кількість товарів після внесення змін відповідає кількості товарів до змін та становить 110000шт. Додаткова угода №3
    Номер додаткової угоди: 12
    Дата внесення змін до договору: 03.06.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ПДВ.pdf
    Номер: 9e382ebfc7354022ace9c5ae487c244e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі товару з урахуванням реальної потреби замовника. Кількість товару після внесення змін - 92306шт. Джерело фінансування закупівлі - кошти міського бюджету та батьківська плата за харчування
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 14.11.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 5.pdf
    Номер: 4269239b709c4d2985bea3abe89f2169
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі товару з урахуванням реальної потреби замовника. Кількість товару після внесення змін - 85276шт. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету та батьківська плата за харчування
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 6 зменшення яйця-1.pdf
    Номер: 3ed76bbbd7d045138666dd4678493ef9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийшли до згоди продовжити строк дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі яєць курячих на 2020 рік. Кількість товару - без змін. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету та батьківська плата за харчування
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 7 пролонгація яйця.pdf
    Номер: d81a532b99354dff8ebe4016304ec82c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийшли до згоди доповнити Договір пунктом 3.1.1. наступного змісту: «3.1.1. Вартість закупівлі яєць курячих на час проведення процедури закупівлі на початку 2020 року визначається в межах 20% вартості, передбаченої в п. 3.1. Договору, та становить 42070,00 грн (Сорок дві тисячі сімдесят гривень 00 коп), в т.ч. ПДВ – 7011,67грн». Кількість товару після внесення змін - 102588,7572шт. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету та батьківська плата за харчування
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 11.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 8.pdf