-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-007464-a
Торги не відбулися
275 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
919d4bafc9ef4351aa38e9f2d7b49e41
Внутрішній номер закупівлі:
30159438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-007464-a
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михальова Ольга Юріївна +380532510476 mihalyova.o@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 13:56 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 13:56 - 31.08.2026 10:00
Аукціон:
з 01.09.2026 12:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴275 000.00 Кабелі та супутня продукція