-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
330 000.00
UAH
Номер:
be2822cfaf5d47a4aab3c2d7863a2c64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-005498-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
21.08.2026 11:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Кабель ВВГ
Кількість
265 метр
Період постачання
до 31.12.2026
2. Кабель КВВГ нг
Кількість
495 метр
Період постачання
до 31.12.2026
3. Кабель КГ
Кількість
35 метр
Період постачання
до 31.12.2026
4. Провід СІП-4
Кількість
2300 метр
Період постачання
до 31.12.2026
5. Провід ПВ-3
Кількість
35 метр
Період постачання
до 31.12.2026
6. Гофротрубка
Кількість
950 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума330 000.00 UAH