• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільних автобусів

Торги не відбулися

65 833.34 UAH без ПДВ
Номер: cad5decf8e2541259f613b2436c9c9e9
Внутрішній номер закупівлі: 30157679
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-005703-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дідук Тетяна 380683548738 dederk_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 65 833.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 12:30 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 12:30 - 29.08.2026 00:00
Аукціон: з 31.08.2026 13:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴65 833.34 Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільних автобусів