-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільних автобусів
Оголошено тендер
79 000.00
UAH
Номер:
14662c668eed405899f17987c50b0087
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-006493-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934998
-
Адреса:
47144, Україна, Тернопільська область, Кременецький р-н, село Великі Дедеркали, вулиця Садова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934998
-
Адреса:
47144, Україна, Тернопільська область, Кременецький р-н, село Великі Дедеркали, вулиця Садова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
79 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільних автобусів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.08.2026 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликодедеркальська
Сума79 000.00 UAH