• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання

Торги не відбулися

4 166.67 UAH без ПДВ
Номер: 4301b3aa377d48f9aac12c07699d46b8
Внутрішній номер закупівлі: 30157450
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-005485-a   
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Ткачук Павло Ярославович 0509270370 inform47.kc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 12:11 - 27.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 12:11 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 31.08.2026 12:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 166.67 Послуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання