• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання

Оголошено тендер

5 000.00 UAH
Номер: de3a245da39d4a639e727be650a15a4b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-004613-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 5 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 21.08.2026 11:12
Дата модифікації: 21.08.2026 09:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуг з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів системи газопостачання
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума5 000.00 UAH