-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-005055-a
Номенклатурні позиції: 1) Бензин А–95 код ДК 021:2015: 09132100–4 Неетильований бензин; 2) Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09134220–5 Дизельне паливо (EN 590). 3) Нафтовий газ скраплений код ДК 021:2015: 09133000–0 Нафтовий газ скраплений
Торги не відбулися
161 101.67
UAH без ПДВ
Номер:
fbfa0c00a63e43af84ceeb45804a9559
Внутрішній номер закупівлі:
30157030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-005055-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41908149
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, вулиця Соборна, будинок 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Волощук +380414921364 oleksavol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 101.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 11:54 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 11:54 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 101.67 Паливно-мастильні матеріали