-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали
Оголошено тендер
193 322.00
UAH
Номер:
24f71cd10fa1447bab4206bee81d00bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-002948-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41908149
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, вулиця Соборна, будинок 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41908149
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, вулиця Соборна, будинок 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
193 322.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливно-мастильні матеріали
Примітки:
Номенклатурні позиції: 1) Бензин А–95 код ДК 021:2015: 09132100–4 Неетильований бензин; 2) Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09134220–5 Дизельне паливо (EN 590). 3) Нафтовий газ скраплений код ДК 021:2015: 09133000–0 Нафтовий газ скраплений
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.08.2026 10:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
1200 літр
Період постачання
(не задано)
Бензин А-95
Кількість
700 літр
Період постачання
(не задано)
Скраплений газ
Кількість
600 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄмільчине
Сума86 740.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума106 582.00 UAH