• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Придбання канцтоварів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)

46 583.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
05
год
06
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 962ac09a283843479b9a0faf82de6316
Внутрішній номер закупівлі: 30156935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-004980-a   
Замовник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 46 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 11:52 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 11:52 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження: 21.08.2026 11:52 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 583.33 Придбання канцтоварів