-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання канцтоварів
Оголошено тендер
55 900.00
UAH
Номер:
534da7295dec49a5a03ed6648d153b70
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-005531-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
55 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання канцтоварів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.08.2026 11:36
Дата модифікації:
21.08.2026 11:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Діркопробивач з лінійкою
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Степлер канцелярський
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Файли для документів
Кількість
40 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Клей ПВА 100 мл
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Клей ПВА 200 мл
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Скріпки маленькі овальні 28 мм 100 шт
Кількість
150 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Скоби для степлерів 24/6
Кількість
150 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Стікер-закладка клейка неон, пластик 45х12 мм (125 шт)
Кількість
150 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Ручки кулькові
Кількість
100 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ручки кулькові
Кількість
100 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ручка масляна 10 км
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ручка гелева
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Скотч великий 48*100 прозорий
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Зволожувач для пальців гелевий 15 г
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Папір для нотаток 85х85 несклеїний 800 аркушів
Кількість
45 блок
Період постачання
до 31.12.2026
Гумка
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лінійка пластикова 30 см чорна
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
С6 – 114*162 – конверт для пакування документів формату А6
Кількість
400 штука
Період постачання
до 31.12.2026
С5 – 162*229 - конверт для пакування документів формату А5
Кількість
400 штука
Період постачання
до 31.12.2026
С4 – 229*324 - конверт для пакування документів формату А4
Кількість
400 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Нитка для прошивки документів
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Нитка для прошивки документів
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Папка картонна на зав'язках щільність 0,4
Кількість
400 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Маркер чорний 1 мм
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ножиці канцелярські 16 см
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ножиці канцелярські 18 см
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Папка-реєстратор (сегрегатор)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Папка-реєстратор (сегрегатор)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Папка-швидкозшивач (пластик)
Кількість
200 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Папка-швидкозшивач (картон)
Кількість
1000 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума55 900.00 UAH