• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви для апарату Cobas e411 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")

НК 031:2024 Калібрувальний набір для кількісного визначення вільного простатоспецифічного антигену (free PSA) W0102152205 Набір для калібрування тесту для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ W0102152206 Набір для калібрування тесту для кількісного визначення антитіл до тиреопероксидази (Anti-TPO) W0102152211 Набір для калібрування тесту для кількісного визначення інсуліну W0102152202 Контроль PreciControl для тесту для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ W0102152006 Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ W0102060309 Набір реагентів Elecsys для кількісного визначення вільного простатоспецифічного антигену (free PSA) W0102030114 Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення антитіл до тиреопероксидази (Anti-TPO) W0102100301 Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення інсуліну W0102060103 Імуноаналіз Elecsys Сифіліс для якісного визначення загальних антитіл до Treponema pallidum W0105010302 Контроль PreciControl для тесту для якісного визначення загальних антитіл до Treponema pallidum W0105080801 Контроль PreciControl ТироАБ (ThyroAB) W0102152002

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

650 939.46 UAH без ПДВ
Номер: 827daf0f808e4fc5890610c6cc4b5592
Внутрішній номер закупівлі: 30156300
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-004313-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Анна Тубольцева +380542701349 economic.smkl1@ukr.net http://cmkl.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 650 939.46 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 11:31 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 11:31 - 31.08.2026 09:00
Аукціон: з 01.09.2026 13:28
Період кваліфікації: 31.08.2026 09:00 - 01.09.2026 14:28
Період завантаження договору: 07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴650 939.46 Реактиви для апарату Cobas e411 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")