• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реактиви для апарату Cobas e411 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")

Оголошено тендер

696 505.22 UAH
Номер: 2e67c28f492245c1ad4bd65bf569766c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-004094-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 696 505.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реактиви для апарату Cobas e411 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Примітки: Протокол № 326 від 21.08.2026 року НК 031:2024 Калібрувальний набір для кількісного визначення вільного простатоспецифічного антигену (free PSA) W0102152205 Набір для калібрування тесту для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ W0102152206 Набір для калібрування тесту для кількісного визначення антитіл до тиреопероксидази (Anti-TPO) W0102152211 Набір для калібрування тесту для кількісного визначення інсуліну W0102152202 Контроль PreciControl для тесту для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ W0102152006 Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ W0102060309 Набір реагентів Elecsys для кількісного визначення вільного простатоспецифічного антигену (free PSA) W0102030114 Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення антитіл до тиреопероксидази (Anti-TPO) W0102100301 Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення інсуліну W0102060103 Імуноаналіз Elecsys Сифіліс для якісного визначення загальних антитіл до Treponema pallidum W0105010302 Контроль PreciControl для тесту для якісного визначення загальних антитіл до Treponema pallidum W0105080801 Контроль PreciControl ТироАБ (ThyroAB) W0102152002
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 21.08.2026 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Калібрувальний набір для кількісного визначення вільного простатоспецифічного антигену (free PSA)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 набір
Період постачання (не задано)
Набір для калібрування тесту для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 2 набір
Період постачання (не задано)
Набір для калібрування тесту для кількісного визначення антитіл до тиреопероксидази (Anti-TPO)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 2 набір
Період постачання (не задано)
Набір для калібрування тесту для кількісного визначення інсуліну
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 набір
Період постачання (не задано)
Контроль PreciControl для тесту для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 5 набір
Період постачання (не задано)
Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення загального 25-гідроксивітаміну D ІІІ
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Набір реагентів Elecsys для кількісного визначення вільного простатоспецифічного антигену (free PSA)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення антитіл до тиреопероксидази (Anti-TPO)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Імуноаналіз Elecsys для кількісного визначення інсуліну
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Імуноаналіз Elecsys Сифіліс для якісного визначення загальних антитіл до Treponema pallidum
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 10 набір
Період постачання (не задано)
Контроль PreciControl для тесту для якісного визначення загальних антитіл до Treponema pallidum
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 2 набір
Період постачання (не задано)
Контроль PreciControl ТироАБ (ThyroAB)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 5 набір
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума696 505.22 UAH