-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-003779-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
93 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
a9f0876a7c904bc8a3eb98cba9092993
Внутрішній номер закупівлі:
30155750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-003779-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212371
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шульга Альона +380535421603, +380991599177 voms_misto@meta.ua https://gdc.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 11:14 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 11:14 - 29.08.2026 01:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:43
Період кваліфікації:
з 29.08.2026 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 300.00 Електричні побутові прилади