-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Оголошено тендер
111 960.00
UAH
Номер:
33d91dd69e9e4febb4c3c51bdb19da1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-004080-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212371
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212371
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
111 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні побутові прилади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.08.2026 10:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяцька
Сума111 960.00 UAH