-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги: спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-003439-a
Торги не відбулися
1 415 734.80
UAH без ПДВ
Номер:
d4efa9daed66453c83d04579e38cb34a
Внутрішній номер закупівлі:
30155423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-003439-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 415 734.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 11:08 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 11:08 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 415 734.80 Послуги: спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва