-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги: спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
Оголошено тендер
1 698 881.76
UAH
Номер:
506de0bf4bf6447f84c4f237d6f43940
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-004034-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 698 881.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги: спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.08.2026 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2030 - Лікарсько-акушерська допомога вагітним, породіллям та новонародженим
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 698.88 UAH