-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання Об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової території
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-003081-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
1 942 498.80
UAH без ПДВ
Номер:
4db27331792b40d5909c008fef9e7cef
Внутрішній номер закупівлі:
30155057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-003081-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Загородня +380631473437 m.zahorodnia@nais.gov.ua https://nais.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 942 498.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:51 - 27.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:51 - 30.08.2026 23:00
Аукціон:
31.08.2026 14:08 - 31.08.2026 14:49
Період кваліфікації:
31.08.2026 14:49 - 02.09.2026 15:40
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 942 498.80 Послуги з комплексного прибирання Об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової території