-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання Об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової території
Оголошено тендер
2 330 998.56
UAH
Номер:
9cfbfd1ed4584fc490be51c3a9fbb0ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-001140-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 330 998.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з комплексного прибирання Об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової території
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
21.08.2026 09:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 330 998.56 UAH