-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кольпоскоп (код ДК 021:2015:33160000-9 – Устаткування для операційних блоків, за кодом ДК 021:2015:33164100-8 – Кольпоскопи, код НК 024:2023:10960 – Кольпоскоп, код НК 031:2024:Z12020703 – Кольпоскопи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-003055-a
-
Подача пропозицій період закінчився 3 дні назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Призупинено
311 783.18
UAH без ПДВ
Номер:
0e16a4330c654d859782bdb824ace9e4
Внутрішній номер закупівлі:
30155028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-003055-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Поспехова +380751777056 lokod2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
311 783.18 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:50 - 27.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:50 - 30.08.2026 12:00
Аукціон:
з 03.09.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴311 783.18 Кольпоскоп (код ДК 021:2015:33160000-9 – Устаткування для операційних блоків, за кодом ДК 021:2015:33164100-8 – Кольпоскопи, код НК 024:2023:10960 – Кольпоскоп, код НК 031:2024:Z12020703 – Кольпоскопи)