-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кольпоскоп (код ДК 021:2015:33160000-9 – Устаткування для операційних блоків, за кодом ДК 021:2015:33164100-8 – Кольпоскопи, код НК 024:2023:10960 – Кольпоскоп, код НК 031:2024:Z12020703 – Кольпоскопи)
Оголошено тендер
333 608.00
UAH
Номер:
acf1dd80c23f4f7daaa054529084e738
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-006076-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
333 608.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кольпоскоп (код ДК 021:2015:33160000-9 – Устаткування для операційних блоків, за кодом ДК 021:2015:33164100-8 – Кольпоскопи, код НК 024:2023:10960 – Кольпоскоп, код НК 031:2024:Z12020703 – Кольпоскопи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.08.2026 11:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кольпоскоп
×
-
НК 024:2023:
10960 Кольпоскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума333 608.00 UAH