-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95, Євро 5)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-002969-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
524 691.67
UAH без ПДВ
Номер:
6663c5e557fe4c109a908e9d9e4f3ba0
Внутрішній номер закупівлі:
30154955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-002969-a
Замовник:
Головне управління ПФУ у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13814885
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Митрополита Андрея, 10
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Галина Зачек +380973351408 zachekgm82@gmail.com https://www.pfu.gov.ua/lv/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
524 691.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:18 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:18 - 29.08.2026 10:18
Аукціон:
з 31.08.2026 12:51
Період кваліфікації:
з 29.08.2026 10:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴524 691.67 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, Євро 5)