• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти (Бензин А-95, Євро 5)

Оголошено тендер

629 630.00 UAH
Номер: 74d5dc2130e64f9580b68abbde7d736c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-002650-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ПФУ у Львівській області
Замовник: Головне управління ПФУ у Львівській області
Очікувана вартість: 629 630.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти (Бензин А-95, Євро 5)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.08.2026 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду
Сума629 630.00 UAH