-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-002576-a
Торги не відбулися
51 296.57
UAH без ПДВ
Номер:
9fea227aeabc4a719277ce182cddcfc7
Внутрішній номер закупівлі:
30154547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-002576-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165088
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Березівський район село Знам'янка, вул.Лікарняна, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Драгоєва Олена 380984963792 osvitaznamenkaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
51 296.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:38 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:38 - 31.08.2026 08:00
Аукціон:
з 01.09.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 296.57 Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради