• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради

Оголошено тендер

61 555.88 UAH
Номер: 3df40bc63778485a95c4e12860b7609d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-003135-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 61 555.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.08.2026 10:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума2 608.30 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума2 086.64 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума14 084.82 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума34 429.56 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума8 346.56 UAH