-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акрилова автоемаль (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-002331-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 годин назад
68 575.00
UAH без ПДВ
Номер:
f11885cb02d24e618c73b5e0eaee8745
Внутрішній номер закупівлі:
30154300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-002331-a
Замовник:
КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03334894
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, проспект Науки, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залізнюк Леся Валентинівна +380445255096 sheuamk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 575.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:35 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:35 - 29.08.2026 10:31
Аукціон:
з 31.08.2026 12:46
Період кваліфікації:
29.08.2026 10:31 - 02.09.2026 11:53
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 575.00 Акрилова автоемаль (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)