• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акрилова автоемаль (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)

Оголошено тендер

82 290.00 UAH
Номер: eae5d74cad1446daa3bb811bf5b90d07
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-001932-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Замовник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Очікувана вартість: 82 290.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акрилова автоемаль (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.08.2026 09:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7442 - Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума82 290.00 UAH