-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ - Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка на ділянці км 306+155 – км 345+420 (окремими ділянками), Житомирська область).
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-002290-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
617 754 059.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
13
год
17
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5a1d36949cc54d71b1e03bb8579187f0
Внутрішній номер закупівлі:
30154247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-002290-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03451526
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Покровська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Опрелянська Ольга 380969134162 oprelianska.oy@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
617 754 059.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:50 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:50 - 07.09.2026 09:00
Період оскарження:
21.08.2026 10:50 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴617 754 059.17 ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ - Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка на ділянці км 306+155 – км 345+420 (окремими ділянками), Житомирська область).