-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ - Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка на ділянці км 306+155 – км 345+420 (окремими ділянками), Житомирська область
Оголошено тендер
741 304 871.00
UAH
Номер:
a1180526be4949d69dcce957a0befb30
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-002434-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03451526
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Покровська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03451526
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Покровська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
741 304 871.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ - Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка на ділянці км 306+155 – км 345+420 (окремими ділянками), Житомирська область
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Індекс автомобільних доріг:
H-02 /М-06/ - Кременець - Біла Церква - Ржищів - Канів - Софіївка
Дата опублікування:
21.08.2026 10:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3111020 - Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування
Сума741 304 871.00 UAH