-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реактиви для апарату Cobas c311 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-000901-a
НК 031:2024 Тест для кількісного визначення лужної фосфатази W01010105 Тест для кількісного визначення холестеролу ЛПНГ W01010221 Тест для кількісного визначення α-амілази EPS W01010107 Тест для кількісного визначення загального білірубіну W01010203 Тест для кількісного визначення прямого білірубіну W01010203 Тест для кількісного визначення сечової кислоти W01010232 Екотергент ECO-D (ЕКО-Д) для зниження поверхневого натягу W01019001
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
186 003.45
UAH без ПДВ
Номер:
aa91fa6a0ba8485e9a7c6236958fb331
Внутрішній номер закупівлі:
30152887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-000901-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Тубольцева +380542701349 economic.smkl1@ukr.net http://cmkl.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 003.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 09:28 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 09:28 - 31.08.2026 09:00
Аукціон:
з 01.09.2026 15:42
Період кваліфікації:
31.08.2026 09:00 - 31.08.2026 16:15
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 003.45 Реактиви для апарату Cobas c311 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")