-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для апарату Cobas c311 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Оголошено тендер
199 023.69
UAH
Номер:
8c3f002b417043ce9cf9144a23093748
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-000675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 023.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви для апарату Cobas c311 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Примітки:
Протокол № 326 від 21.08.2026 року
НК 031:2024
Тест для кількісного визначення лужної фосфатази W01010105
Тест для кількісного визначення холестеролу ЛПНГ W01010221
Тест для кількісного визначення α-амілази EPS W01010107
Тест для кількісного визначення загального білірубіну W01010203
Тест для кількісного визначення прямого білірубіну W01010203
Тест для кількісного визначення сечової кислоти W01010232
Екотергент ECO-D (ЕКО-Д) для зниження поверхневого натягу W01019001
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
21.08.2026 08:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тест для кількісного визначення лужної фосфатази
×
-
НК 024:2023:
52928 Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Тест для кількісного визначення холестеролу ЛПНГ
×
-
НК 024:2023:
53395 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Тест для кількісного визначення α-амілази EPS
×
-
НК 024:2023:
52940 Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Тест для кількісного визначення загального білірубіну
×
-
НК 024:2023:
53229 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Тест для кількісного визначення прямого білірубіну
×
-
НК 024:2023:
53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Тест для кількісного визначення сечової кислоти
×
-
НК 024:2023:
53583 Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Екотергент ECO-D (ЕКО-Д) для зниження поверхневого натягу
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума199 023.69 UAH