-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1: Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів; Лот №2: Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-013838-a
Торги не відбулися
3 066 120.00
UAH без ПДВ
Номер:
c51d2b33f8384477b1979a4bb8bc40ef
Внутрішній номер закупівлі:
30151529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-013838-a
Замовник:
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039907
-
Адреса:
46013, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Протасевича, 6-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яценяк Дарія 380685288691 d.yatseniak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 066 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 22:08 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 22:08 - 28.08.2026 01:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:46
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴954 720.00 Лот №1: Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів
- Лот №2 ₴2 111 400.00 Лот №2: Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів