-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот №1: Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів; Лот №2: Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів
Оголошено тендер
3 066 120.00
UAH
Номер:
a36fff9de9f74ee5bf7d60189d8e74fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-011168-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039907
-
Адреса:
46013, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Протасевича, 6-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039907
-
Адреса:
46013, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Протасевича, 6-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 066 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лот №1: Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів; Лот №2: Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума642 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума2 423 520.00 UAH