-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації одноразового гарячого харчування (сніданки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-013508-a
Торги не відбулися
1 411 623.86
UAH без ПДВ
Номер:
9a2d0c73b8c24a458a22b1eeaa6a184c
Внутрішній номер закупівлі:
30151195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-013508-a
Замовник:
Чернівецький ліцей № 9 Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431081
-
Адреса:
58006, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Щепкіна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Пашняк +380938093972 tenderlicey9@gmail.com http://gymnasium4.cv.sch.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 411 623.86 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 18:40 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 18:40 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 411 623.86 Послуги з організації одноразового гарячого харчування (сніданки)