-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування (сніданки)
Оголошено тендер
1 411 623.86
UAH
Номер:
3eae93534a6340aca2c05f63bb726ea6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-016027-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецький ліцей № 9 Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431081
-
Адреса:
58006, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Щепкіна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецький ліцей № 9 Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431081
-
Адреса:
58006, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Щепкіна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 411 623.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого харчування (сніданки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 18:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума214 723.86 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 196 900.00 UAH