-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-013380-a
Торги не відбулися
980 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
eb86bea9dfc1498a96f874d794d82221
Внутрішній номер закупівлі:
30151068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-013380-a
Замовник:
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039833
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Б.Хмельницького будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черняк Костянтин 380961959526 merkava.ch@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
980 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 18:42 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 18:42 - 28.08.2026 12:00
Аукціон:
з 31.08.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴980 000.00 Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)