-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Оголошено тендер
1 176 000.00
UAH
Номер:
fcae6483c6ab449e9d082339868fa0fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-015741-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039833
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Б.Хмельницького будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039833
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Б.Хмельницького будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 176 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Примітки:
ТПКВКМБ 0611101
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 17:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1101 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума1 176 000.00 UAH