-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-013202-a
Торги не відбулися
10 652.64
UAH без ПДВ
Номер:
13ff2033bfb241ccab61dcc4bdaa7e93
Внутрішній номер закупівлі:
30150884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-013202-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830654
-
Адреса:
37254, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, село Сенча, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Карпенко +380666961134 marina_karpenko94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 652.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 17:40 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 17:40 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 652.64 Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ