• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ

Оголошено тендер

12 783.17 UAH
Номер: 8710abb45fde47bc9397f3e0a45f290f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-015178-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 12 783.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ
Примітки: Згідно п.10 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.08.2026 16:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Технічне обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ за адресою: вул. Центральна, 1Б, с. Ждани, Миргородський район Полтавська обл
Код ДК 021:2015: 50531000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСенча
Сума12 783.17 UAH