-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання комп’ютерного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012936-a
Торги не відбулися
27 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
78c30160021a41d3bba2f65ab07a52d2
Внутрішній номер закупівлі:
30150617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012936-a
Замовник:
Закарпатська обласна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
25435963
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, площа Народна, будинок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стасьо Юрій Юрійович 380501849808 yystaso@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 17:27 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 17:27 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 250.00 Придбання комп’ютерного обладнання (БФП Epson EcoTank L14150)