• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання комп’ютерного обладнання (БФП Epson L14150)

Оголошено тендер

32 700.00 UAH
Номер: c7e251e18c2c435e8deec9c5e8704981
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-015353-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Закарпатська обласна рада
Замовник: Закарпатська обласна рада
Очікувана вартість: 32 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання комп’ютерного обладнання (БФП Epson L14150)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 20.08.2026 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗакарпатська
Сума32 700.00 UAH