-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Посудомийна машина, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39710000-2 Електричні побутові прилади»
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012727-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
25 899.67
UAH без ПДВ
Номер:
55400210494e4832863c25b3c4f7b336
Внутрішній номер закупівлі:
30150405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012727-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548788
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновськ, вулиця Бульварна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Божок Наталія Володимирівна 0465422957 snovskvpulg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 899.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 17:10 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 17:10 - 28.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:20
Період кваліфікації:
28.08.2026 10:00 - 28.08.2026 14:10
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 899.67 Посудомийна машина, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39710000-2 Електричні побутові прилади»