-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Посудомийна машина, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39710000-2 Електричні побутові прилади»
Оголошено тендер
31 079.60
UAH
Номер:
5ebb33bfb68547dabea7ea0aa21c0113
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-014094-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548788
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновськ, вулиця Бульварна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548788
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновськ, вулиця Бульварна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
31 079.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Посудомийна машина, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39710000-2 Електричні побутові прилади»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.08.2026 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспеціальний фонд обласного бюджету (кошти отримані за іншими джерелами власних надходжень)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСновськ
Сума478.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти загального фонду обласного бюджету (інша субвенції з місцевого бюджету ККДБ 41053900)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСновськ
Сума30 600.80 UAH