-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012557-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
257 244.82
UAH без ПДВ
Номер:
60883570bfe441eb82bed37f0121a87d
Внутрішній номер закупівлі:
30150233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012557-a
Замовник:
Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37027405
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П.Майбороди, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарина Загоруйко +380938838803 kudelkinad@gmail.com https://health.mvs.gov.ua/kyiv
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
257 244.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 16:52 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 16:52 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 13:27
Період кваліфікації:
28.08.2026 00:00 - 28.08.2026 16:26
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴257 244.82 ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)